Gril G21 BBQ small

 

Tento velmi oblíbený zahradní gril s udírnou, díky svému tvaru známý také pod názvem „Lokomotiva“, je ideální pro grilování, uzení, pečení, pomalé vaření, ale i udržování teploty.

Cena s DPH 2 899 Kč
Cena bez DPH 2 396 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Grily na dřevěné uhlí
Kód: GU108
Záruka:
Výrobce:
 
 

Zahradní gril G21 BBQ small se stane nejen okrasou vaší terasy nebo zahrady, ale také nepostradatelným společníkem pro vaše grilovací párty a setkání s rodinou a přáteli. 

S tímto grilem se stanete králem letních garden party, neboť s ním dokážete připravit vynikající kulinářské speciality, které na běžném grilu nedokážete. Výjimkou nebudou jen speciality připravené klasickým grilováním, ale budete schopni u masa docílit neopakovatelné chuti díky možnosti uzení jak studeným, tak teplým kouřem. Dokonce v něm můžete upéct chleba nebo všemi milovanou pizzu

Malý zahradní gril s udírnou obsahuje dvě topeniště a grilovací plochy. K roztopení grilu můžete použít jak dřevěné uhlí, tak dřevo nebo brikety. Pro dokonalý zážitek z uzení doporučujeme použití tvrdého dřeva, např. z dubu, buku nebo břízy. Dále pak na závěr uzení doporučujeme použít dřevěné piliny nebo hobliny z tvrdého dřeva, ideálně švestky, jabloně nebo hrušky. 

Zahradní grily G21 BBQ small jsou vyrobeny z ocelového plechu, který je ošetřen černou ohnivzdornou barvou. Silikonová vrstva na plechu výrazně zlepšuje jeho snadnou omyvatelnost.

Gril má inteligentní a důmyslně řešený systém regulace vzduchu apraktický vestavěný teploměr pro zjištění optimální teploty grilování, který je zabudovaný ve víku grilu.

Konstrukce grilu umožňuje použití pouze jedné části grilu, například jednoho topeniště, což můžete využít při grilování pro menší počet lidí. 

Pro snadnou manipulaci a přemísťování je gril opatřen praktickými kolečky. 

Kouřovod s vestavěným krytem slouží nejen jako přívěra vzduchu, ale zároveň chrání gril například proti dešti, apod. 

Tyto zahradní grily na dřevěné uhlí mají také praktickou odkládací plochu a regulaci proudění vzduchu na topeništi. 

Možnosti použití:

Grilování
Uzení studeným i teplým kouřem
Douzování 
Pečení (chléb, pizza)
Vaření a ohřívání
Udržování teploty

Parametry:

Tloušťka plechu: 1 mm
Výška grilu: 116 cm 
Šířka grilu: 63 cm 
Délka grilu: 112 cm
Hmotnost: 22 kg
Velikost grilovací plochy: 1 590 cm2

Obsah balení:

Zahradní gril na dřevěné uhlí

 

Jako DÁREK ZDARMA k tomuto produktu dostanete od nás Grilovací Brikety CZECHGRILL 2,5kG 

(platí pouze pro registriované zákazníky) 

REGISTRUJTE SE ještě dnes a získejte spoustu výhod.