Zpět do obchodu
 
 

O nás

Jsme specializovaný internetový obchod nejen na prodej grilů a příslušenství, v naší nabídce naleznete také venkovní tepelné zářiče, robotické čističe a kvalitní německé a švýcarské nože. Naším cílem je uspokojit všechny zákazníky, nabízíme naše zboží ve všech cenových kategoriích a zároveň si hlídáme kvalitu našich produktů. Snažíme se obohacovat naší nabídku tak, aby jste zde našli vše co potřebujete ke grilování a to všech typů grilů, příslušenství a jiného grilovacího vybavení, tak i po stránce gastronomické.

 

Společnost Král Grilů s.r.o.byla založena v roce 2017 mladým kolektivem za účelem poskytnutí komplexního servisu a sortimentu ke grilování. Jsme nadšenci grilování a den co den nabíráme společně s vámi nové zkušenosti a snažíme se s vámi o ně podělit. 

Kamenná prodejna

Je skvělé, když zboží, které chcete zakoupit, si můžete někde osahat a podívat se na něj s případným odborným popisem. Ne všechny inforamce naleznete na internetu, ikdyž se opravdu snažíme. Spousta lidí dá i na osobní dojem a ztohoto důvodu pro vás máme připravenou kamennou vzorkovnu, kde nás kdykoliv v otevírací době můžete přijet navštívit a vybrané zboží si prohlédnout osobně.

Otevírací doba

Po - Pá

8:00 - 18:00

So

8:00 - 11:30 (sobota 12.5., 9.6., 16.6. 2018 zavřeno)

Ne

Zavřeno

Adresa vzorkovny (prodejny)

Tylovická 459/13a  Praha Zličín, 155 21

 

Kompletní nabídka

Jelikož opravdu chceme uspokojit jakéhokoliv zákazníka, nabízíme grily všech drůhů:

Grily na dřevěné uhlí

Plynové grily

Cestovní (outdoorové) grily a vařiče

Vestavěné grily (venkovní kuchyně)

Elektrické, kontaktní grily

Grily infračervené

Pro zajištění absolutního sevisu v podobě výbavy nabízíme kompletní sortiment kuchařských nožů Wüsthof, Victorinox a nově také Böker. Jedná se o přední výrobce nožů na světě a dále je jistě není zapotřebí představovat.

Nože 

       

Za zmíňku určitě stojí i novinka tohoto roku a hit ve světě grilování: robotický čistič grilů GrillBot.

Pro dosažení absolutního komfortu při grilování za nepříznivého počasí nabízíme plynové tepelné zářiče (ohřivače vzduchu, topidla).

Tepelné zářiče

 

 

 

Nahoru