Zpět do obchodu
 
 

Věrnostní program

Výhody věrnostního programu:

1. Dárek ke každému zakoupenému grilu ZDARMA.

2. Přehled o objednávkách a nákupech + funknce Hlídací Pes

3. Pohodlné nakupování bez vypisování fakturačních údajů.

4. Speciální slevy a nabídky určené pouze registrovaným uživatelům.

5. Účast na soutěžích o hodnotné ceny.

 

Registrace

Regitrace je zcela ZDARMA, je rychlá a jednoduchá. Stačí jen kliknout na tlačítko Registrace v pravém horním rohu a dále postupovat dle pokynů. Prosíme vyplňte všechna pole označené *. Po vyplnění všech potřebných údajů klikněte na tlačítko Odeslat a Váš účet je připravený. Pro pohodlné nakupování doporučujeme vyplnit i fakturační údaje, což v pozdějších nákupech již nebude potřeba.

 

Dárek ke grilu ZDARMA a jak to funguje?

Ke každému grilu dáváme specifický a hlavně užitečný dárek tak, aby zákazníka potěšil. Největším faktorem při výběru dárku je jeho užití s grilem, chceme, aby dárek byl specifický pro daný gril a potřebný ke grilováním s ním. Hodnota dárku se odráží na ceně grilu. Jaký dárek dostanete k jakému grilu vždy najdete v detailu produktu na konci pod specifikacemi a informacemi o grilu. Po zakoupení grilu bude automaticky přibalen k zásilce.

 

Výhodné nabídky registrovaným uživatelům ŽÁDNÝ SPAM!

V určitém časovém intervalu Vás kontaktujeme se speciální nabídkou, která je určena pouze registrovaným uživatelům, jedná se především o slevy na zboží, které jste nezakoupily a o které by jste mohli mít zájem. Nechceme naše zákazníky obtěžovat nesmyslným množstvím letáků, emailů a zpráv o zboží, o kterém si nemyslíme, že by se Vám mohlo líbit a tak dobře zvážíme, co nabídneme. Z pravidla rozesíláme akční nabídky maximálně 6x do roka, ve vyjímečných případech v menším intervalu při velkých akcích, jako je Black Friday, Vánoce nebo zahájení sezóny.

 


 

 

 

 

 

Nahoru